Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości Paszkówka - Oferty sprzedaży nieruchomości
14 ogłoszeń
Od najnowszych
14 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia wyróżnione
Dom z tarasem Paszkówka
Paszkówka,małopolskie
2 500 000 zł250 m² 10 000 zł/m²
Lista ogłoszeń
Działka rolno-budowlana Paszkówka
Paszkówka,małopolskie
220 000 zł10 140 m² 21,70 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Dom z garażem
Paszkówka,małopolskie
879 000 zł300 m² 2 930 zł/m²
Działka Paszkówka
Paszkówka,małopolskie
380 000 zł800 m² 475 zł/m²
495 000 zł3 950 m² 125 zł/m²
Działka rolno-budowlana Paszkówka
Paszkówka,małopolskie
399 000 zł7 369 m² 54,15 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka rekreacyjna przy lesie Paszkówka
Paszkówka,małopolskie
40 500 zł2 900 m² 13,97 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana przy lesie Paszkówka
Paszkówka,małopolskie
200 000 zł10 300 m² 19 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana przy lesie Paszkówka
Paszkówka,małopolskie
342 040 zł10 060 m² 34 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Paszkówka
Włącz powiadomienia